Папки для документів

Папки для документів - це дуже зручний аксесуар, який має кожна ділова людина. По-перше, вони зберігають потрібні папери в цілісності і захищають їх від пошкоджень. По-друге, папки для документів зі шкіри можуть відшкодувати вже вбудований калькулятор і записник, що дозволяє зробити робочий день набагато простіше і зручніше. Адже в будь-який момент співробітник зможе записати потрібну інформацію і зробити певні прорахунки. Продовження тексту...

Папки для документів в шкіряній палітурці, досить часто використовуються для презенту співробітникам, а також їх застосовують в корпоративному стилі. Папки з логотипом компанії, підвищують статус вашого співробітника і рекламують вашу організацію широкої громадськості.

Логотип компанії можна здійснити двома способами, це тиснення і гравіювання. Перша технологія здійснюється на папки зі шкіри. Вона надійна і красива, що дозволяє зробити якісне зображення на рівній поверхні виробу. Гравіювання можна використовувати як наметалліческой шильде, яка кріпиться до зовнішньої або внутрішньої стороні папки (за бажанням замовника), так і на поверхні шкіри. Перевага даної технології полягає в тому, що її можливо застосовувати на опуклих і круглих поверхнях.

Замовити папки для документів з каталогу сайту, ви можете звернувшись до нас. Якщо ви має власні ідеї, тоді ви можете здійснити індивідуальне замовлення папок з різного матеріалу. Пошиття папок відбувається оперативно, що дозволяє виконати ваше замовлення в короткі терміни.